Pasiruošimas šeimos fotosesijai

Šeimos fotosesijoms tinkamiausias fonas yra gamta, įvairūs erdvūs parkai, pušynai, Marių pakrantės ir pan. Fotografuojantis su mažais vaikais reikėtų pagalvoti apie jų užimtumą fotosesijos metu: pasiimti kaladėlių, muilo burbulų, žaislų, futbolo kamuolį ar kitokių žaidimų, kadangi taip vaikui ne tik nepabos procesas, bet ir bus užimta visa šeimyna, taip padarant natūralias nuotraukas. Pasiimkite pleduką, pasidarykite pikniką – bus ir jaukiau fotografuotis, ir nuotraukos atrodys šiltai bei natūraliai.


  • Vasaros metu tinkamiausias laikos fotosesijos yra vakaras, kuomet šviečiant saulei apšvietimas būna švelniausias. Todėl fotosesiją reikėtų planuoti neanksčiau 16 val.
  • Rinkdamiesi aprangą venkite tamsių, juodų spalvų – rūbai neturėtų būti ir per daug ryškus.  Gražiausiai atrodo deriniai iš smėlinės, rusvos, pilšvos, pastelinių spalvų, džinsai ir marškinėliai taip pat visada atrodo stilingai ir neįpareigojančiai. Ryškiai raudonos, žalios spalvos saulėtą dieną meta nereikalingus spalvos atspindžius ant odos.
  • Pasiimkite persirengimui megztuką ar švarkelį – užteks jį persivilkti ir nuotraukos jau atrodys kitaip. Įvertinkite tai, jog fotosesijos vietoje gali nebūti galimybės pilnai pasikeisti savo aprangą, todėl kitas megztukas ar švarkelis bus puiki alternatyva.

Nuotraukų šaltinis: pinterest


  • Tinkamos vietos Kaune fotosesijoms: Senamiesčio gatvelės, Kunigų seminarijos kiemelis, Raudondvaris (fotosesija mokama), Jachtklubas, Vytauto parkas ir ąžuolynas, gamta prie Pažaislio vienuolyno, parkas prie Žalgirio arenos, botanikos sodas, Kleboniškio miškas, Panemunės šilas, Kadagių slėnis, Pakalniškių piliakalnis, Dubravos apyrubė, Meilės įlanka prie Kauno Marių, Marvelės upės slėnis, Santakos parkas ir visi kiti Kauno parkai.